Kasperczak wrócił do Wisły


Tego nikt się nie spodziewał, nie Winfried Schafer a Henryk Kasperczak został następcą Macieja Skorży w drużynie mistrzów Polski. Dla "Henrego" to powrót na aleję Reymonta po o tyle o ile pięcioletniej przerwie.

Sypane z piasku wały we Wrocławiu nie hartowny i wata ze Ślęzy wdarła się na osiedle Kozanów. część osiedla została zalana wodą do wysokości 1,5 metra. W tej chwili wypadek trochę się uspokoiła, wata nie przybiera tak szybko, a strażacy i ochotnicy budują nowe zapory przeciwpowodziowe. 14 amerykańskich myśliwców F-35 zamówiły australijskie siły zbrojne. Najnowocześniejsze samoloty świata będą kosztować Canberrę 3,2 miliarda dolarów. Ambasada Rosji nie otrzymała z Kancelarii Prezydenta informacji o tym, że Lech Kaczyński chce wciąć część w uroczystościach w Katyniu. Prezydenccy ministrowie zapewniają jednak, że pismo zostało wysłane. Jeśli zostało źle zrozumiane, to wyślemy je jeszcze raz - zaznacza Mariusz Handzlik, ustępliwy w kancelarii głowy państwa za sprawy międzynarodowe.stalowy ptak z Martyniki z 54 obywatelami Francji, ewakuowanymi po wtorkowym trzęsieniu ziemi na Haiti, wylądował w piątek o brzasku w Paryżu - poinformowały miejscowe media. Na lotnisku witały ich rodziny, a także francuszczyzna minister spraw zagranicznych Bernard Kouchner. kolosalny pożoga Hampton, w pobliżu Bostonu w Stanach Zjednoczonych. Spłonął wykapany agregat budynków. Ogień było widać z wielu kilometrów. Nie ma informacji o ofiarach. Frachtowiec Arctic Sea, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach pod basta lipca, nie mówiąc o oficjalnym ładunkiem fińskiego drewna przewoził rakiety ziemia-powietrze S-300 przeznaczone dla Iranu i pochodzące od rosyjskich mafiosów - poinformował austriacki dziennik "Salzburger Nachrichten".

Cudu nie było. egzemplarz B, o którą prosiła Kornelia Marek potwierdziła, że Polska biegaczka narciarska stosowała nielegalny doping. O takim rozwoju spraw pewny był przewodniczący Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie prof. Jerzy Smorawiński. - Nie było nadziei, że coś się zmieni - mówi teraz zwierzchnik komisji antydopingowej.

Zwolennicy rządowego projektu reformy opieki zdrowotnej w USA pokonali kolejną przeszkodę na drodze do uchwalenia jej za pomocą Kongres. Za reformą opowiedziała się komisja Finansowa Senatu. dawny kanclerz Niemiec fryc Kohl skończy dzień jutrzejszy 80 lat. Na świecie doceniany jest jako architekt zjednoczenia helmut i Europy. W jego ojczyźnie rysą na pomniku "kanclerza jedności" pozostaje jeszcze skandal monetarny w partii CDU sprzed powyżej dekady.

Minister skarbu Aleksander grad powiedział w poniedziałek, że prezes rady ministrów Donald Tusk nie wspominał w sobotniej rozmowie z nim o jego dymisji. Dodał, że debata dotyczyła sprawy związanej ze sprzedażą stoczni w Gdyni i Szczecinie. Ziemia - czarna, brunatna, płowa... Na całym świecie jest ziemią uprawną, w Indonezji ziemią... jadalną. Nie, w kraju nie panuje głód. W Tuban we wschodniej części kraju ziemne przekąski są przysmakiem, który, jak wierzą miejscowi, ma właściwości lecznicze. Po pyskach – aczkolwiek takie deklaracje przedtem padały – się nie bili, ale w pracownia było gorąco. – Parawan, zwrotnica, Benny Hill, damski bokser polskiej polityki – takie epitety padały pod adresem Janusza Palikota. – Marek Migalski pokazuje w ten podejście metody PiS, cel osiągnięty – odgryzł się polityk PO.Sobotnie wygrana debla Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski dało polskim tenisistom kierowanie 2:1 po dwóch dniach spotkania z Finlandią. Polacy prowadzą skutkiem tego w pierwszej rundzie Grupy I Strefy Euroafrykańskiej rozgrywek o kielich Davisa w Sopocie i mają szanse na awans. Roman Polański został ze względów bezpieczeństwa i ochrony osobistej przeniesiony z aresztu w Winterthur w "inne miejsce" przedtem przewidywanym na piątek zwolnieniem go za kaucją - oznajmiło w czwartek szwajcarskie resort sprawiedliwości. Niedziela 17 października 2010 roku - taką najbardziej prawdopodobną datę beatyfikacji Jana Pawła II, dzień po 32. rocznicy jego wyboru, rozważa się obecnie w Watykanie - wynika z nieoficjalnych informacji, podanych między innymi przy użyciu watykanistę dziennika "La Stampa" Marco Tosattiego.

sztuka 60-latka; od lat mieszka w chlewie


Żyje w chlewie od 10 lat. Dosłownie. 60-letni Józef Jażdziewski z Zapcenia (z gminy Lipnica w powiecie bytowskim) mieszka w urągających godności człowieka warunkach. Watahy szczurów wędrują po podłodze starego chlewu, w którym mieszka.

Ostróda: 17-latka zmarła z wyziębienia


Ciało siedemnastoletniej dziewczyny znaleziono w nocy na polu w gminie Ostróda (Warmińsko-Mazurskie). Najprawdopodobniej przyczyną śmierci młodej kobiety było wyziębienie - powiedział p.o. oficer prasowy ostródzkiej policji Tomasz Naudzidło.

Wenger: sędziowie powinni posiadać odsiecz


trener Thierry'ego Henry'ego z czasów jego gry w Arsenalu uważa, że obecne przepisy nie dają sędziom odpowiedniego wsparcia potrzebnego do podejmowania kluczowych dla meczu decyzji. - Nie może być tak, że milion milionów ludzi coś widzi, a decyduje wprost przeciwnie jedna osoba, która guzik z pętelką czegoś nie zauważy - mówi Aresene Wenger.

Johnny Depp mozolnie się odsłaniał


histrion Johnny Depp dorobił się własnego pomnika. Wystawili mu go Serbowie. W odsłonięciu pomnika towarzyszył aktorowi w środę wieczorem serbski reżyser Emir Kusturica.

pozycjonowanie stron łódź : pozycjonowanie stron warszawa : strony internetowe lodz :

strony internetowe Toruń

: tworzenie stron bełchatów

behawiorysta aleksandrów łódzki behawiorysta konstantynów łódzki behawiorysta łódź behawiorysta zgierz psie przedszkole Aleksandrów Łódzki psie przedszkole Konstantynów Łódzki

behawiorysta konstantynów łódzki

psie przedszkole Łódź psie przedszkole Zgierz szkolenie psów Aleksandrów Łódzki szkolenie psów Konstantynów Łódzki szkolenie psów Łódź szkolenie psów Zgierz

v3 pro :

fenix mini

: max v3 pro : mighty+ : v3 pro : x-max v3 pro : xmax v3 pro

ochrona zip screen

refleksole

refleksol refleksole rolety screen rolety typu screen rolety zewnętrzne screen rolety ZIP rolety ZIPscreen

Będzie bomba?


Janda, Kayah, Górniak, Madonna i... polscy politycy. Oto niektórzy bohaterowie książki, której propozycję napisania otrzymał Robert Kozyra.

Dyplomatyczny skandal w Europie Środkowej


Słowacja postanowiła odmówić zgody na zaplanowaną na piątek wizytę prezydenta Węgier Laszlo Solyoma w przygranicznym Komarnie - poinformował na nadzwyczajnej konferencji prasowej słowacki premier Robert Fico.

prostacki mord modelki; zdumiewający list


Chłopak zamordowanej w 1992 roku w Londynie Rachel Nickell napisał zdumiewający list z przeprosinami do Colina Stagga, byłego podejrzanego o osiągnięcie zbrodni - informuje Sky News.

Mija pierwszy rok pracy Zarządu


W remontowanej Sali Kolumnowej - w miejscu powołania władz regionu naczalstwo Województwa Lubuskiego podczas konferencji prasowej podsumował rok pracy.

Gen. Błasik żegnany jako poprzedni


Na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach zostanie dzień dzisiejszy pochowany dowódca Sił Powietrznych generał Andrzej Błasik. Będzie to ostatni pogrzeb ofiary katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

Zastrzelił kolegę, bo myślał że to małpa


milicja prefektury Chiba aresztowała uczestnika polowania na małpy. feralny myśliwy w zastępstwie do małpy strzelił do... swego kolegi - celnie. ofiara zmarła w szpitalu.