przemysł budowlana ratuje się na boku


prawie że osiem milionów złotych muszą zapłacić firmy Gerda, kula śnieżna a dystrybutorzy ich produktów za ustalenie jednolitych cen m.in. na drzwi i farby - poinformował biuro Ochrony Konkurencji i Konsumentów. To lecz szpic góry lodowej. chociaż werdykt nie jest ostateczna, bo firmy mogą się od niej skreślić do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, to wyniki postępowania prowadzonego przy użyciu UOKiK kładą chłód na całą branżę budowlaną.

Błąd na świadectwie pracy - jak wywalczyć odszkodowanie?


artykuł 97 kodeksu pracy nakłada na pracodawcę funkcja wydania pracownikowi świadectwa pracy. funkcja ten nie może być nałogowiec od uprzedniego rozliczenia się pracownika z pracodawcą.

Kamiński poda szefa CBA do sądu


Mariusz Kamiński, wcześniejszy boss CBA zapowiada, że w najbliższych dniach poda do sądu pracy obecnego szefa tego biura.

Zabłyśnij charakterem pisma


Firma Nordweco poszerzyła swoją ofertę o wielce ciekawe rozwiązanie biznesowe i edukacyjne - interaktywne pióro Inote. Jest to przenośne urządzenie, rozpoznające i zapamiętujące odręczne periodyk użytkownika.

projektowanie wnętrz kielce architekt wnętrz kielce meble na wymiar kielce kuchnie na wymiar kielce

meble kuchenne na wymiar kielce

nowoczesne obrazy obrazy abstrakcyjne

obrazy do sypialni

obrazy do salonu obrazy do sypialni obrazy na płótnie obrazy na ścianę obrazy olejne ręcznie malowane obrazy

dobry doradca podatkowy warszawa doradca podatkowy warszawa kancelaria doradcy podatkowego warszawa kancelaria doradztwa podatkowego warszawa

doradca podatkowy warszawa

optymalizacja podatkowa warszawa

Przedstawiciel Thermomix Jak zostać przedstawicielem Thermomix

Gdzie kupić Thermomix

Prezentacja Thermomix Thermomix na raty Promocja Thermomix Praca Thermomix Prezenty Thermomix Prezent za polecenie Thermomix Przedstawiciel Thermomix Śląsk Ile kosztuje Thermomix przedstawiciel Thermomix Jastrzębie Thermomix Ustroń przedstawiciel Thermomix Wodzisław Śląski Thermomix Pszczyna przedstawiciel Thermomix Gliwice Thermomix Żory Thermomix z allegro Przedstawiciel Thermomix Racibórz Thermomix Racibórz Przedstawiciel Thermomix Czechowice-Dziedzice Thermomix Czechowice-Dziedzice Przedstawiciel Thermomix Bielsko Biała Thermomix Bielsko Biała Przedstawiciel Thermomix Rydłutowy Thermomix Rydłutowy Przedstawiciel Thermomix Świerklany Thermomix Świerklany Przedstawiciel Thermomix Zebrzydowice Thermomix Zebrzydowice Przedstawiciel Thermomix Katowice Thermomix Katowice Przedstawiciel Thermomix Strumień Przedstawiciel Thermomix Mikołów Thermomix Mikołów Przedstawiciel Thermomix Tychy Thermomix Tychy Przedstawiciel Thermomix Łaziska hThermomix Łaziska Przedstawiciel Thermomix Rybnik Thermomix Rybnik Przedstawiciel Thermomix Wisła Thermomix Wisła Przedstawiciel Thermomix Nędza Thermomix Skoczów Przedstawiciel Thermomix Cieszyn Thermomix Pawłowice Thermomix na prezent

Miller: Nie zwlekajmy z ewakuacją


- dziś najtrudniejsza przypadek jest na Podbeskidziu. Ten tajemniczy zakątek jest bardzo niebezpieczny. Ilość opadów jest większa niż w 1997 roku - powiedział minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller.

PiS pyta o działania rządu w sprawie powodzi


delegat PiS Jarosław Zieliński wezwał premiera do przedstawienia informacji o działaniach rządu w związku z powodzią na południu Polski.

Nie ma tłumów na kredyty


Zawirowania na rynku finansowym sprawiły, że bankom niezmiernie trudno trafnie założyć pokup na kredyty.

Izrael szuka broni


Jak incognito podała jedenasta muza CNN w sobotę rano, Izraelczycy zatrzymali statek Rachel Corrie , płynący do Gazy z pomocą humanitarną.

Które waluty w najwyższym stopniu straciły, a które najbardziej zyskały w 2009 roku


jeszcze kilka miesięcy temu optymiści spodziewali się zerowego wzrostu polskiej gospodarki w drugiej połowie roku. Ekonomiści liczyli ostatnio, że wzrośnie ona o 1,3 proc.

beznadziejny miesiąc dla funduszy hedgingowych


Maj okazał się fatalnym miesiącem dla rynku funduszy hedgingowych. Zawirowania na rynkach finansowych przyczyniły się do poniesienia znacznych strat w tym sektorze inwestycji.

znalezionych: 2583, strona 1 z 259
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>