PiS ruszy z kampanią w maju


W maju odbędzie się programowo-samorządowa konwencja PiS - zapowiadają politycy ugrupowania. Według mediów, Lech Kaczyński miałby w tamtym czasie ogłosić start w wyborach prezydenckich. Wcześniej, pod koniec kwietnia, strategią wyborczą zajmie się grono Polityczna PiS.

Zatrzymania ws. wyciągu w Zieleńcu


W związku ze śledztwem dotyczącym budowy wyciągu narciarskiego w Zieleńcu (Dolnośląskie) został aresztant stary Nadleśnictwa Zdroje Kazimierz W. mąż po przesłuchaniu i wpłaceniu 15 tys. zł poręczenia majątkowego został zwolniony do domu.

Kontrakt NFZ tylko z rentgenem


Łódzki lecznica dermatologiczny padł ofiarą absurdalnych przepisów - donosi "Gazeta Wyborcza". Zgodnie z wymogami NFZ, aby podpisać kontrakt, zespół musi mieć rentgen. Napiszmy jeszcze raz: ambulatorium DERMATOLOGICZNY - czyli zajmujący się tym, co na pozornie ciała...

Piosenki Niemena na zakończenie Sopot Festival 2009


Na zakończenie 46. Międzynarodowego Sopot Festival 2009, w niedzielny wieczór, na deskach Opery Leśnej w Sopocie w repertuarze Czesława Niemena zaprezentowali się m.in. Stanisław Soyka, Maryla Rodowicz natomiast Kasia Kowalska. Artystom towarzyszyła orkiestra pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego.

FIBARO sterowanie oświetleniem

gniazdko wifi

głowica termostatyczna WIFI gniazdko wifi inteligentne gniazdko sterownik rolet

czarter lodzi Sopot czarter łodzi Gdańsk czarter łodzi Gdynia

wynajem łodzi Sopot

wynajem łodzi Gdańsk wynajem łodzi Gdynia wynajem łodzi Sopot wypożyczalnia łodzi Gdańsk wypożyczalnia łodzi Gdynia wypożyczalnia łodzi Sopot

miska spowalniająca

żwirek naturalny dla kota

jedzenie obroża na kleszcze żwirek naturalny dla kota

czyszczenie rynien -

mycie dachu

- malowanie dachu

Polscy ratownicy wrócili z Haiti


Rządowy samolot z grupą polskich ratowników, którzy od tygodnia udzielali pomocy poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi na Haiti, w niedzielę w nocy wylądował na warszawskim lotnisku wojskowym.

19-latek, jaki chciał pozbawić życia taksówkarza, trafił do aresztu


19-latek, kto wraz z 14-letnim kolegą napadł na taksówkarza, został aresztowany. Taką decyzję podjął w środę sąd w Ostrowie Wielkopolskim. Młodszy z napastników odpowie zanim sądem rodzinnym i nieletnich.

Szejnfeld zaprzecza Kapicy


- Bzdurą jest i zupełną niedorzecznością imputowanie mi szczególnego zainteresowania sprawą nowelizacji ustawy hazardowej - stwierdził były podsekretarz gospodarki Adam Szejnfeld poprzednio sejmową komisją śledczą ds. afery hazardowej. Przesłuchanie zakończono po godz. 13.30.

5 wcześnie rano przed fabryką. Napieralski z siatką jabłek


Grzegorz Napieralski walczy o protegowanie tradycyjnego elektoratu lewicy. tak aby dotrzeć do robotników, o godzinie 5 o świcie stanął poprzednio fabryką Fiata w Tychach i ogłosił: - Tu właśnie jest Polska.

ABW: platforma rządowej łączności jest wypróbowany


platforma niejawnej łączności rządowej jest w pełni bezpieczny, a służby odpowiedzialne za jego aktywność przez cały czas monitorują jego niezawodność i asertywność reagują na potencjalne zagrożenia - oświadczyła filia Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Nie będzie jeździł do premiera


Nowomianowany prokurator uniwersalny Andrzej Seremet zapewnił w programie "Teraz My", że nie będzie się bał spraw, które będą dotyczyć polityków. Dodaje jednak, że ręcznie śledztwami sterować nie będzie.

znalezionych: 25435, strona 1 z 2544
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>