Obraniak przyglądał się Liverpoolowi w kryzysie


Do końca kryzysu w Liverpoolu jeszcze daleko, o czym przekonał pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Europejskiej. The Reds przegrali na wyjeździe z Lille, w barwach którego zagrał Ludovic Obraniak. Blisko awansu do kolejnej fazy jest amerykaniec SV, który pokonał Anderlecht Bruksela 3:1.

Pietrzak: Ostatniego tupolewa odstawić


poprzedni tupolew, kto nam pozostał, powinien pozostać odstawiony albo sprzedany za wschodnią granicę. ale wręcz tam te samoloty mogą biegać w zupełności - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM płk Tomasz Pietrzak.

kawowiec i e-booki zaprowadzą Cię do biblioteki


Brytyjski rząd postanowił zaradzić narastającemu problemowi spadku popularności bibliotek. Brytyjczyków do odwiedzania świątyń wiedzy mają ośmielić m.in. darmowe e-booki i kawa.

butelka pełna wspomnień


Zakopana pół metra pod ziemią, żeby pamiętać. Archeolodzy w miejscu nieistniejącej już Szkoły Podstawowej nr 8 w Bydgoszczy wykopali butelkę pełną dziecięcych postanowień.

szkolenia bhp przez internet

szkolenie bhp online

szkolenie bhp dla pracodawców online szkolenie bhp online szkolenie okresowe bhp online szkolenie wstępne bhp online

v3 pro : fenix mini : max v3 pro :

mighty+

: v3 pro : x-max v3 pro : xmax v3 pro

botoks Rzeszów

kwas hialuronowy Rzeszów powiększanie ust Rzeszów nici PDO lifting twarzy Rzeszów osocze bogatopłytkowe mezoterapia Rzeszów lipoliza Rzeszów odmładzanie twarzy stymulatorem Rzeszów

adwokat wrocław

kancelaria adwokacka wrocław

kancelaria adwokacka wrocław kancelaria prawna Wrocław kancelaria wrocław prawnik wrocław

poruszenie na Cyprze. Zaginęło... materia prezydenta


Cypryjska zdanie publiczna jest zaszokowana. Zaszokowane są media, policja i politycy. Bo to, co się stało, jest tak absurdalne i makabryczne, że aż trudno w to uwierzyć.

"Wiktorze Fedorowyczu, Ukraina ponad wszystko!"


Ukraina nad wszystko! - oświadczył były boss państwa Wiktor Juszczenko, przekazując władzę nowemu prezydentowi, Wiktorowi Janukowyczowi.

Józef z Maryją w łóżku; billboard sieje zgorszenie


Billboard sponsorowany przez krajowy kościół anglikański wywołał zgorszenie w Nowej Zelandii. zafrasowany Józef leży w łóżku z Maryją. sygnatura brzmi: "Biedny Józef. Ciężko przebić Boga". Kościół rzymskokatolicki nie widzi w tym nic zabawnego - podaje agencja Reuters.

PIP: Coraz mniej wypłacanych pensji


Dwa bicie więcej pracowników, którym w ogóle nie wypłacono pensji i o połowę wyższa liczba niewypłaconych należności - tak pesymistycznie wyniki za pierwsze danie trzy kwartały br., w stosunku do tego samego okresu roku 2008 przedstawiła Państwowa Inspekcja Pracy.

pogrzebowy orszak żałobny pożegnał pociągi PKP


z grubsza stu osób z okładem w czwartek głównymi ulicami Słupska (woj. pomorskie) w żałobnym kondukcie, zorganizowanym w proteście przeciwko planowanej za pośrednictwem spółkę PKP InterCity likwidacji i ograniczeniu dalekobieżnych połączeń kolejowych.

200 Brytyjczyków zginęło w Afganistanie


- zraniony w Afganistanie brytyjski wojskowy zmarł na następstwo odniesionych ran, po przewiezieniu go do kraju - poinformowała w sobotę wieczorem armia Wielkiej Brytanii. Tym samym ilość brytyjskich żołnierzy, którzy ponieśli śmierć w wojnie w Afganistanie od jej rozpoczęcia w 2001 roku doszła do 200.

znalezionych: 47717, strona 1 z 4772
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>